DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Honza Vacula

perkuse

A, tak to je můj milovaný bratr. Občas mám pochybnosti zda je vlastní, ale když vidím, že je to velmi podobné trdlo a zmatkař jako já, tak je mi jasné, že jsme z jednoho hnízda.

Snaží sa hrát na perkuse a opravdu mu to i jde, když zrovna nehraje styl “Kalashnikov“ – má ty paprče fakt rychlé. Jediné, na co mu dávám domácí úkol je “dešťová hůl“ - prostě je to na něho asi moc složitý nástroj. To je asi tak vše… No ještě něco by sa našlo - ten náš Janek je nekdy aj trochu hluchý, zkrátka slyší to, co chce.

Foto: Honza je strašně nesmělý a o to víc nemá rád, když ho někdo fotí

Co nám o něm říká Jitka:

Tohoto člena zatím Jitka neokomentovala. Možná proto, že zatím stále žasne údivem nad jeho výkony a nemá slov nebo se jen radši prostě zdržuje komentáře.

 
Have a nice day