DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Alenka Minaříková

flétny, zpěv - alt

No jo, Ája. Klidná, tichá a usměvavá - o ni se snad nic špatného napsat nedá. Všechno vidí s nadhledem a než neco plácne, tak si to dobře rozmyslí.

Stejně si ale rýpnu - ona totiž furt vyfúkává nebo vycucává tu vodu se slinama sz té flétny - no chuťovka, ešče že nemosím hrát na flétnu já, zlaté bicí.

Foto: I když na fotce nemá flétnu, opravdu na ňu hraje...věřte mi

Co nám o ní říká Jitka:

"Milá učitelka dětí školou povinných, moje již dlouholetá kamarádka, pohodová a usměvavá. Na zkouškách přispívá dobrými a odbornými postřehy při učení songů."

 

 
Have a nice day