DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Anežka Hradilová

příčná flétna, zpěv - alt

Anežka neboli Anny či Avrilka není sice od nás z děkanátu, ale to nevadí… My ju máme rádi aj bez toho… Jak sa k nám dostala a proč s nama hraje a zpíve – to je dlůůůhá historia – důležitější je, že ju to zpívání a kamarádění s nama baví a líbí sa jí to. Teda aspoň si myslím, že to tak je.

Anny je takové malé kvítko, které umí také fůkat do té zapříčené flétny… Já sem to zkůšal raz a řeknu vám, je to kumšt do teho umět fůknůt tak aby z druhého konca té trubky vyšel tón a ne jen voda se slinů.

Co bych tak eště napsal… snad jen to že Anežka je ze Lhoty, ale né z Dolní, Horní, ani z Podkopné, ale z Podhradní.

 
Anny…

Co nám o ní říká Jitka:

Jitka zatím mlčí…

 
Have a nice day