DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Franta Vajďák

zpěv - tenor (nekdy skoro alt)

Ejá. Když náš Fanánek (přezdívaný MIŇAN - to není od Miňonek, ale od toho že je to VŠEmiňan) zpívá, tož aj Kája Gottů balí koféry a valí do Práglu či kde že to bývá.

Ináč Franta poslední dobú tiskne o dušu, takže Mladá Fronta, Lidovky, Blesk, kurník aj Rally a další - šecko je jeho umění. No a ináč sa o něm praví, že má takový ten - jo smysl pro humor.


Co nám o něm říká Jitka:

"Kluk s dobrým srdcem, dobrou špetkou humoru a příjemným hlasem. Má moc práce a s radostí ho vítáme na každé akci, na kterou má čas přijít."

 
Have a nice day