DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Klárka Stedlová

zpěv - alt

Cérenka z Trnavy, jedna z nejmladších ne-li ta nejmladší z nás. K hezkému altovému hlásku by nekdy neškodilo věncej otevřít pusenu… ale to snáď časem přijde.

Myslím, že do kolektivu nás “starých oblud“ zapadla víc než dobře – prostě věřím, že sa jí mezi nama líbí. Jestli jo nebo ne, to sa hneď tak nedovíme, páč je Klárka taková tichá a moc nemluví. Buď sa stydí nebo sa mě bójí, páč mi toho zatím moc neřekla. Já enem říkám, že ženské sa huba rozjede až po svatbě… tak za nekolik roků to třeba bude Klárka, jak by Jenda typu Pazucha řekl, “řeča“.

kuk...

Co nám o ní říká Jitka:

Jitka zatím mlčí…

 
Have a nice day