DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

DĚS - co jsme zač

DĚS

něco o nás, aneb jak o nás napsala naše vedoucí Jitka
 
     Členové tohoto hudebního seskupení pocházejí z mnoha farností Vizovického děkanátu. Jsou vybraní ti nejlepší lidé s velkou chutí zpívat. Zpívat ostatním, zpívat si pro radost a co nejvíce – zpívat Našemu Pánu. Vděčíme mu za dar hudby, který nám daroval.
     Přece k čemu by nám byly pěkné hlasy, umění hrát dobře na nástroje a nemít šanci a příležitost to všechno dát dohromady..
     Naším vznikem a první příležitostí bylo Děkanátní setkání mládeže ve Fryštáku roku 2004 o „květné sobotě“. Nejvíce vděčíme za super příležitost hudebně doprovázet 1. ročník Arcidiecézního setkání schol v červnu 2004 v Kroměříži.
     DĚS není pevné seskupení stejných lidí, stále někdo nový přichází a někdo odchází. Věřím, že dokud bude na zkouškách a akcích pohoda, sranda a zapálenost, tak tu DĚS bude.
     Hráli jsme (a rádi v tom budeme pokračovat) na několika setkáních mládeže, hudebních křesťanských festivalech, na primiční mši, na svatbě, na biřmování, na děkanátních i jiných poutích.
Žádné komentáře
 
Have a nice day