DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Úvodní strana

Advent

Advent už se sice chýlí ke konci, ale ještě stále máme před sebou pár dní příprav na příchod Spasitele. Tak všem mooooc přeju, ať je neuchvátí ten předvánoční shon, nákupní šílenství, nervozita a ztráty nervů jak ve škole, doma, tak v práci… Přeju všem za celý DĚS, aby jste se, co nejlíp připravili na Vánoce a to ne po stránce materiální, ale po té duchovní, abychom s čistým srdcem prožili Kristovo narození a s novým elánem a chutí vkročili do nového roku.

 
 

Jako takový adventní úkol jsem si dal dvě věci – učit se na zkoušky, což se teda nepovedlo a přidat na web pár nových věcí a předělat celou fotogalerii do snad vzhlednější a přehlednější podoby. Tak snad alespoň něco z toho se vám bude líbit.

 
 

Chtěl bych také poprosit, toho, kdo se chce nějak podílet na chodu našeho webu, ať neváhá a stvoří nějakou reportáž, či článek, vánoční zamyšlení nebo pokud někdo máte fotky z akcí, kde jsme byli a zatím nejsou umístěny na webu (především z Děkanátního setkání schol či Církevního Silvestra 2007), tak neváhejte a mailujte na ludwig.crushot@seznam.cz . Budu se na nové příspěvky těšit… pokud teda nějaké budou.

 

P.S. Možná vás čeká i netradiční vánoční dárek na našem webu… snad ho stihnu připravit.

Ludwig
 
Have a nice day