DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Úvodní strana

Co je nového... skoro nic

Zdarte ludé,

konečně sem vystřízlivěl z mohutných oslav našeho úspěchu a přidávám vám na stránky pár věcí. Jak snáď už všeci víja, většina si vybrala natačání tej cd placky a tož bude zkůšek jak na…setých. Bližší info je v rubrice NOVINKY.

Ináč nového velice nic, až na to že mne poprvé překvapili poskytovatele služeb webgarden a po včerejším výpadku nám zadáča rozšířili prostor o 40 MB, což mi umožnilo doplácnůť sem zbylé dvě videjka z Pozlovic.

Majte sa všickni výborně, porobte maturity, zkůšky a buďte opatrní v robotě. Věřím, že na sebe budem vzájemně myslet a podporovat se modlitbou.

Váš Ludwig
 
Have a nice day