DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Úvodní strana

Narozeniny

Milý návštěvníku tohoto webu, možná víš a možná ani ne, že 12.12.2007 tomu byl právě JEDEN ROK od okamžiku, kdy byla poprvé otevřena adresa www.des.webgarden.cz . Přesně před rokem sa v mojí makovici zrodil nápad v němž mě mnozí podpořili… a dospělo to všecko až do dnešní podoby. Za ten rok se povedlo spousty věcí jak na webu, tak i nám jako DĚSu samotnému.

Díky všem za podporu a doufám, že se vám NÁŠ web bude líbit i nadále… to však neznamená, že by nemohl někdo přijít s nějakým návrhem jak něco vylepšit, či změnit.

 
 
 

Aspoň očima okoštujte z nekerého ze dvou narozeninových dortů, které sů bohužel nereálné, páč je to jen snůška jedniček a nul v podobě binárního kódu, což dá dohromady takové hezké obrázky… Aj oči by jedly.

 
Váš webový maniak Ludwig
 
Have a nice day