DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Úvodní strana

Podzim 2009

Léto a prázdniny už dávno minuly a období dlouhých večerů, sychravého počasí a krásně zbarvené přírody je tady.

Koncem září jsme úspěšně absolvovali vystoupení ve Zlíně na Festivalu pod věží, který byl pro některé z nás rozlučkovým vystoupením s DĚSem. Každopádně čas plyne jak voda a je tu už konec října.

 
 

Jeden jistý člen DĚSu říkával “Aj na psa přijde mráz“ a tož sa tak aj stalo :-) Ze svobodného Janka sa stal ženatý pan Maliňák. Tou vyvolenou nemohla být žádná jiná než naša oblíbená kuchařka a Jeníkova snoubenka (teď už manželka) Liduška. Tož vám obům přeje na společnou cestu životem vše nejlepší a hojnost Božího požehnání celý DĚS.

 
 

Nezbývá než popřát všeckým krásně prožité podzimní dny s trochou optimismu v tomto jinak ospalém počasí.

 
Have a nice day