DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Úvodní strana

Postní doba

Do nového roku snad všichni vkročili tím správným směrem. Gratulace patří těm, co zvládli nástrahy zkouškového období či zvládají nástrahy “ekonomické krize“… těm, kterým se nedaří nebo nezadařilo tak, jak by si přáli patří povzbuzení do dalšího snažení.

Jak jste si jistě všimli, před týdnem nám začala doba postní, a tak všem, kteří čtou tyto řádky přeju za celičký DĚS ať tento čas prožijí, co možná nejlépe, v Boží přítomnosti a s odhodláním změnit alespoň kousek sebe sama, a tak se poctivě připraví na Velikonoce.

 

Tož, mívajte sa fšeci pěkně
váš Ludwig

 
 
Have a nice day