DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Úvodní strana

Postní doba, Velikonoce, Seslání Ducha svatého…

 
Vážení přátelé,

na titulní straně sa snáď půl roku nic nedělo. Tož je čas to napravit. Postní doba uběhla jak voda… a hádajte co sem si já odřekl – no to je jasné, aktualizace našeho webu. A že mi to dalo prácu odolat :-). Jenže moje “odříkání“ trvalo aj přes Velikonoce a trvalo aj po seslání Ducha svatého, což už půst jak známo nebyl. Tož sem si řekl, popojedem a je na čase sem neco škrábnut.

Takže dúfám, že o postu ste sa postili, o Velikonocách radovali a po seslání Ducha svatého trochu zmůdřeli.

 
 

Včíl mi nezbývá než popřát hezké prázdniny, advent a možná aj Vánoce a trochu sa polepšit v tom webmásterování… Tož snáď sa ty naše/vaše dubové palice zas dajů dohromady a vymyslíja něco hezkého – sůtěž, článek, anketku lebo barsco jinšího.

 
Váš zpomalený weblooser (weblajdák) Ludwig
 
Have a nice day