DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Úvodní strana

POZOR

     Ahoj lidi. Promiňte, ale musel jsem kvůli neustále dotírající reklamě z webgarden.cz trochu přeuspořádat boční lišty. Login - pro přihlášení, či registraci (dobré pro diskuzi) se teď nenachází vpravo nahoře, ale vlevo pod sloupcem menu.

     Díky za pochopení - váš Ludwig

     Aááááá, už mě s tou reklamou štvou - login je zpátky, takže předchozí upozornění neplatí, jen čekám, kdy nám tu stránku zapráskají celou reklamama, které odstraním jen tím, že bych za stránku platil (ne já, ale DĚS jako celek) - takže se rozhodněte. Pokud by vám ta reklama moc vadila - tak mi napište, já ju strhnu, ale za každé zobrazení stránek je -3 kredity.... Takže tak.

     Majte sa.

Žádné komentáře
 
Have a nice day