DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Úvodní strana

Soutěž Paprsky - výsledky (1.část)

Je to tu!!! Ano, jak řekl ten strýc s bobkovým listem na hlavě (mysím Cézar sa menoval): „Alea iacta est“ kosty jsou vrženy. A myslím, že DĚS může slavit, protože získal 2.místo v kategorii vlastní píseň.

I když jsme písničku Přijmi Pane přidali pěkně pozdě, přesto je to úžasné, spíš fantastické umístění.

Ludé zlatí, su napnutý jak špagát, lebo začínám věřit, že ta Marantha možná má na to, aby udělala eště větší ďůru do světa. Nechcu aby to vyznělo tak, že nás nějak povyšuju nad ostatní scholy, ale strašně mě potěšilo to umístění v kategorii vlastní song a nějak tak jsem se rozmlsal, že už nás vidím… No radši si počkáme až do dnešního poledne. Já budu v tu dobu asi na Hostýně, tak pokud už to budete vědět, tak mi dajte přes sms zprávičku.

 

Mějte sa a držte sa. Každopádně, máme co oslavit, ale nejen stylem jakým bývá zvykem, ale třeba estrádou koncertů. Co vy na to?

Ludwig
Žádné komentáře
 
Have a nice day