DĚS

oficiální stránky děkanátní scholy vizovického děkanátu

Statistika

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Jo, super (9840)
 

Ani ne (9263)
 

Fuj hnůj (9416)
 

Mám lepší... (9104)
 

Zruš to... (8404)
 

Kalendář akcí

Novinky

Další odkazy

Farnosti...
Štípa - mariánské poutní místo Štípa - kraj Zlínský, arcidiecéze olomoucká, děkanát Vizovice

Rodinné
Marťánci - stránka manželů Skřivánkových... Puype - stránka rodiny Puype (Franky, Hanka a Jeneke) Ivašek - stránka rodiny Sovadinových (Vašek, Ivča a Klárka...)

Rally
eWRC.cz – Po všech stránkách rally… eWRC.cz – Po všech stránkách rally… rally videos by stanis & Shacki Mediasport - všo o WRC, Rally, AutoCrossu, RallyCrossu...

Modely
Svět Modelů - modely aut, motocyklů... MAC model - internetový obchod s modely... FOXtoys - modely aut RALLYMODELS - Svatba modelů rally pro posádky i sběratele Automodely Zlín Modelbazar - modelářský bazar, online inzerce

RSS

RSS

Reklamy

Úvodní strana

Svatby, aneb DĚSáci se ženili/vdávali…

Letošní rok byl úrodný nejen co do počtu akcí, ale taky svateb nebylo málo. Na hodně svatbách jsme vystupovali jen na pozvání (novomanželé Jamborovi - Štípa, novomanželé Urbánkovi - Kroměříž), ale největší radost jsme měli z našich vdávajících se a ženících se členů DĚSného uskupení:

 
 

novomanželé Simona a Libor KRČMOVI

31. května 2008, Hvozdná – v kostele Všech svatých
 
 
 
 
 

Inu oba byli, jsou a budou členy DĚSu a patří jím za to velký dík… Do jejich společného života jim za celý DĚS přeju hodně lásky, trpělivosti, úcty, tolerance a Božího požehnání.

A koukejte už rozšířit naše DĚSné řady, my už pomalu stárnem, tak ať je na obzoru mladá generace…

 
 
 

novomanželé Maruška a Tomáš KOTALOVI

14. června 2008, Štípa – v chrámu Narození Panny Marie
 
 
 
 

Maruška a Tom sa taky podíleli na chodu našeho muzícírování i jim patří dík. Opět jim za DĚS přeju již výše zmiňované přání… zkrátka hodně štěstí do manželství.

Mája s Tomem jsou už šťastnými rodiči dvou hlasitých kluků – Matěje a Kryštofa o nichž tatínek Tomáš říká:

Můj prvorozený syn Matěj 2.49kg 47cm chlapák se narodil (sectio caesarea) 31.10.2008 v 8:22 středoevropského času.Nyní chlapec váží 2.62(+- 10g prošlá kalibrace váhy) a má se čile k světu,což dokazuje i to,že vypadá jako neviňátko (stejně jak jeho otec),ale ve skutečnosti se jedná o kaliče a pařmena (hlavně v noci). Záhy se narodil  v 8:25 Kryštof 2.60kg,46 cm...je bratr Matýska a stále jsem je nenaučil řvát dvojhlasně tak,aby to ladilo…“

Nikdo neví, zda-li to náhodou nejsou další pokračovatelé nebo i konkurenti našeho DĚSu…

 
 
 

novomanželé Markéta a Vašek JUŘIČKOVI

9. srpna 2008, Svatý Kopeček u Olomouce – v bazilice Navštívení Panny Marie

 

Marky (za svobodna Manďáková) byla jednou z našich zpěvaček, a tak jsme nemohli chybět ani na její svatbě. Bohužel neznám příjmení ženicha… ale to nevadí, hlavně, že smajů rádi. I vám dvěma přeju za celý DĚS, aby vaše láska vydržela až do smrti, tak jak jste si před Bohem slíbili.

 

 
 
Have a nice day